תקנון שימוש ומדיניות פרטיות לשימוש באתר BeCPA

כללי - תנאי שימוש

 1. מטעמי נוחות התקנון נוקט בלשון זכר, עם זאת כל האמור בו מתייחס לנשים וגברים פה אחד.
 2. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו מוצעים לך ללא תשלום, בכפוף לקבלתך והבנתך את כל התנאים המופיעים בתקנון זה, כאשר עצם גלישתך באתר ו/ או ביצוע הרשמה לאתר ייראו כהסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום, או להפסיק את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאיי התקנון.
 4. הנהלת האתר רשאית לעדכן את התקנון מעת לעת, ללא הודעה מראש.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 6. הרישום באתר לצורך שימוש ב”אזור אישי” הוא לשימושך האישי והבלעדי, ומשכך אינך רשאי להעביר את ההרשאות לשימוש אדם אחר כלשהו. כמו כן, חלה חובה לדייק בפרטיך האישיים הנדרשים על מנת לבצע רישום כאמור.
 7. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני או בלתי חוקי.
 8. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומת או בכל דרך אחרת.

אחריות על המידע המפורסם באתר, וזכויות יוצרים

 1. הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 2. תכנים אשר הועלו לאתר ואשר שייכים למוסדות הלימוד השונים ו/או למועצת רואי החשבון (בין אם מבחנים מלאים ופתרונם ובין אם שאלות בודדות ופתרונן) לא נבדקו על ידי הנהלת האתר, והינם מייצגים את עמדת המוסד בלבד.
 3. פתרונות בחינות המועצה, ותכני ההרצאות בנושאי ה- IFRS שנכתבו על ידי פרופ’ חיים אסיאג נועדו לסייע לסטודנטים בתהליך הלמידה לבחינות, ואין לראות בתכנים אלה משום ייעוץ מקצועי, חוות דעת כלשהי, או עמדה מקצועית מחייבת של פרופ’ חיים אסיאג או של אסיג יועצים בע”מ.
 4. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני מצוינים ומשויכים לגורם הרלוונטי על גבי התכנים עצמם.
 5. הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בין הגולשים.

תקשורת עם הגולשים

 1. בעת ביצוע רישום באתר ל”אזור אישי” תינתן לך האפשרות להגיב לתכנים שהועלו לאתר, בין אם מדובר בהצגת הערות ובין אם שאלות אשר מיועדות לגורמים שונים. הנהלת האתר כמו גם נציגי המוסדות שמו לעצמם דגש לשתף פעולה ולהיות זמינים ככל הניתן כדי לתת מענה לגולשים. עם זאת, אין בכך התחייבות כי כל תגובה שתועלה על ידי גולש תקבל מענה.

פרטיות מידע על הגולשים

 1. בעת רישומך לאתר נאסף עליך מידע בסיסי אשר הוזרם על ידך באתר במועד ביצוע הרישום.
 2. הנתונים והמידע שנאספו יישמרו במאגר המידע של מפעילי האתר ובאחריותם.
 3. השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו, או על פי הוראות כל דין, על מנת לאפשר להשתמש בשירותים השונים המוצעים באתר, לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים. המידע שישמש את מפעילי האתר יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.
 4. מפעילי האתר לא יעבירו לצדדים שלישיים את פרטייך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר, אלא במקרים המפורטים להלן:
 • במקרה של מחלוקות משפטיות בינך לבין מפעילי האתר שתחייב את חשיפת פרטיך;
 • אם תבצע באתר פעולות שבניגוד לדין;
 • אם יתקבל צו משפטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי.
 1. רישום לאתר – מפעילי האתר מעוניינים לשלוח אליך באמצעות דואר אלקטרוני אישי, מידי פעם, מידע בדבר שירותיהם וכן מידע שיווקי פרסומי. עם רישומך לאתר הנך מסכים לתנאי השימוש ומאשר את הוספתך למאגר הדיוור וקבלת דיוור כמצוין מעלה. הסרתך ממאגר הדיוור תתאפשר על ידי שליחת הודעה למארגני המערכת בעמוד “צור קשר” או על ידי לחיצה על “הסר מרשימת התפוצה” באחת מבין ההודעות שישלחו.
 2. הרישום לאתר מהווה הסכמה לתקנון זה וכלל סעיפיו.

אנו מקווים שהתכנים שהועלו יסייעו לך במסגרת לימודיך הן בשנת ההשלמה והן לקראת בחינת מועצת רואי החשבון, ואנו מאחלים לך המון הצלחה בבחינה!

בברכה, הנהלת אתר BE CPA

סטודנט/ית יקר/ה

מאחלים/ות לכם/ן המון הצלחה בלימוד וההכנה לבחינות!
נתקלתם/ן בבעיה או טעות באתר? יש לכם/ן הצעות בשבילנו? רוצים/ות לספר לנו האם האתר עזר לכם/ן? ניתן לפנות אלינו דרך יצירת קשר צוות אסיאג יועצים בע”מ